Proč PANDORA a proč právě s námi

Je mnohem lepší předejít chybám, než je napravovat na vozidlech našich zákazníků. Je to neoddiskutovatelný fakt, kterým se ve firmě Auto Topra řídíme už mnoho let. Všichni to známe, ale my v Auto Topra nebereme školení jako něco co nás zdržuje. Pro někoho promarněný čas, kdy se nevydělává, ale to je pouze zdání. Za dobu co se intenzivně věnujeme montážím zabezpečení vozidel a dálkových startů, pomáhá plánování všech provozních postupů, montážních řešení jak zajistit rychlejší a kvalitní výsledek instalovaných vozidel. Díky úzké spolupráci s autosalony si umíme půjčit předváděcí vůz a montáž doladit k dokonalosti.

Našim cílem při těchto školeních je eliminovat míru problémů na nulu. Zároveň víme, že ani člověk, ani stroj nejsou schopni chyby odstranit úplně. Proto jsme tolerantní, když dojde ke komplikacím, hledáme vždy řešení a umíme si poradit.  Namísto toho vítáme tyto nedostatky jako impuls pro zlepšení. Protože neustálé zlepšování je základním principem našeho systému řízení jakosti.

Při školení si můžeme dovolit učit se od každé chyby, která se vyskytuje a tím zabránit, aby se opakovala průběžně znovu. Získané poučení jsou systematicky dostupné v rámci celé společnosti Auto Topra, tak, aby se co nejdříve rozpoznaly stejné potenciální zdroje chyb. Díky tomuto procesu se snažíme neustále zlepšovat ve prospěch jak náš tak i spokojenosti našich zákazníků.

Není nic horšího, když se někdo učí na vašem vozidle.

Mockrát se nám již ukázalo, že naši zákazníci umí ocenit minimalizaci problémů, vynikající kvalitu výrobků a profesionální instalaci.

Cílem Auto Topra je umět to s technologiemi ve vozidlech. Jedná se o konzistentní přístup, který sledujeme v naší politice kvality a spokojenosti více než 20 let. Práce s auty nás totiž jednoduše baví a tímto přístupem se lišíme od ostatních.