Pandora LIGHT+

Již jako základní model dálkového startu předvádí skvělý výkon za rozumnou cenu. Pandora Light + je dálkový start pro vaše vozidlo s ovládáním pomocí přehledných OLED dálkových ovladačů… Poskytne vám informace o zabezpečení vozidla, jeho základní telemetrii jako například vyvolání poplachu, stavu zabezpečení, teplotě a ovládání nezávislého topení. To vše bez jakýchkoliv dalších měsíčních poplatků! Ovladač je aktivní do vzdálenosti cca 1km od vozidla (záleží na zástavbě domů a překážek v okolí). Pokud chcete „pouze dálkový start“ toto je vaše volba. Za dobrou cenu, špičkový produkt, který zajistí bez dalších investic přesně to, co chcete.

Dálkový start

Možnost dálkového startu motoru pro vyhřátí, či vychlazení interiéru vozu je doplněna o možnosti automatického startu na základě času, poklesu teploty, poklesu napětí na akumulátoru a to přímo v menu dálkového ovladače s OLED display.

Úplné zabezpečení

Vestavěný alarm chrání jak plášťovou ochranu vozidla (dveře, kapota, zavazadlový prostor) navíc je doplněno o vestavěný 3D akcelerační čip nejnovější generace, který zajistí systému kromě standardních zón ochrany sledovat otřesy, změnu náklonu a pohybu vozidla. (takto vyvolá poplach při krádeži kol nebo odtahu vozidla). Při poplachu ovladač akusticky hlásí narušení zóny, houká siréna vozidla a blokuje start vozidla. Je možnost doplnit o externí sirénu vně i uvnitř vozidla.

Telemetrie přímo na OLED  LCD dálkového ovladače

Zobrazování informací o síle signálu, teplotě (interiér, exteriér, motor), napětí akumulátoru, hladině paliva, přímo na displeji dálkového ovladače. Vše bez dalších měsíčních poplatků.

Bypass imobilizéru

Pro funkci dálkového startu je nutné mít kopii klíče, pro čtení čipu imobilizéru. Pokud vozidlo dálkově startuje, potřebuje znát originál kod vašeho klíče k vozidlu. K montáži se vozidlo předává vždy se dvěma klíči. Pro vozidla Renault / Dacia, Nissan, Mitsubishi, Honda. Mazda, umíme provést kopii kódu klíče při montáži. Tím ušetříte jeden klíč k vozidlu. Informujte se individuálně na možnosti montáže.

Ovládání nezávislého topení

Možnost ovládání nezávislých topení Webasto nebo Eberspaecher včetně OEM zařízení pomocí W-bus, K-line nebo LIN-bus, případně analogovým výstupem. Informujte se o možnostech připojení a ovládání přídavných zařízení ve vozidle.

Šifrovaná komunikace

Použití frekvence 868 MHz a pokročilé kódovaní AES-128 pro zabezpečení komunikace. To zajistí, aby obavy s načtením kódu při komunikaci mezi ovladačem a vaším vozidlem byly zbytečné.

Cena Pandora Light+

Závisí na typu, roku výroby a konfiguraci vozidla. Neváhejte si nechat zaslat nezávaznou nabídku na konkrétní vozidlo ZDE.

Montáž systému neporušuje záruku nového vozidla. Systémy mají veškeré homologace ministerstva dopravy a TUV.

Pro poptávku e-mailem prosím zašlete: typ a rok výroby vozidla (převodovka automat manuál) a telefonní kontakt na vás. Obratem vám zašleme možnosti dálkového startování pro vaše vozidlo. Instalace trvá zpravidla v rámci jednoho dne