Pandora ELITE

Vždy se najde někdo, kdo vyčnívá z řady. Svou  variabilní  koncepcí  ovládání  stanovuje třídu v zabezpečení, startování a přehledu informací o vašem vozidle. Pandora Elite je moderní dálkový start pro vaše vozidlo s ovládáním pomocí aplikace vašeho mobilního GSM telefonu, originálního klíče k vozidlu a přídavných radiových dálkových ovladačů s dosahem 1000 metrů. Je to vlastně kombinace Pandora Light a Smart v jednom balení.  Samozřejmostí je dálkový start, zabezpečení a podrobná telemetrie vašeho vozidla, navíc s podporou detekce rušiček GSM/GPS. Vše přehledně on-line přes mobilní telefon (podporuje operační systém  android, apple  iOS) i stolní PC. Bezdrátové dálkové ovladače mohou být použity na autorizaci řidiče, ovládání a kontrolu nad vozidlem. Doporučujeme, pokud chcete mít nekompromisní přehled nad vozidlem s uživatelským komfortem všech variant ovládání (telefon, rádiové ovladače, online).
Se systémem Pandora Elite je každá informace uložena s aktuálním časem, datumem. Jste přehledně informováni, kde a kdy došlo k událostem, včetně skutečného místa na mapě a to vše na jedné platformě. Stačí jeden pohled a máte jasno. Pandora ELITE to je nejužší vztah mezi vámi a vaším vozidlem. S odhodláním zvládá naprosto všechny disciplíny.

On-line informační servis

Online služba umožňuje sledování, ovládání a nastavování parametrů auta pomocí libovolného počítače nebo smartphonu.
Každá událost je uložena s aktuálním časem a datem. Se systémem Pandora Elite můžete být informováni, kde přesně došlo k událostem.
Naše on-line služba neukazuje jen souřadnice, ale i skutečné místo v Mapách Google nebo OpenStreetMaps.

Dálkový start a kontrola

Možnost dálkového startu motoru pro vyhřátí či vychlazení interiéru vozu je pomocí mobilního telefonu velice snadné.
Aplikace zdarma umí zajistit nastavení, přehled a kontrolu nad vaším vozidlem. Jeden klik a vaše vozidlo, ať už je kdekoliv, startuje na povel. Pokud vás zajímá telemetrie vozidla jako například teplota motoru, venkovní a vnitřní teplota, obsah paliva v nádrži a další informace, bude vás naše aplikace jednoznačně zajímat. Dále nastavení podmínek startu jako například v určitý čas, pod určitou venkovní teplotu, při poklesu napětí v akumulátoru apod. Doporučujeme stáhnutí dema aplikace.
S Pandora Elite navíc dostanete ovládání přes radiové LCD dálkové ovládání s dosahem X kolimetrů (využijete pro startování bez mobilního telefonu, například z důvodu jeho vybití).

Úplné zabezpečení

Vestavěný alarm chrání plášťovou ochranu vozidla (dveře, kapota, zavazadlový prostor), navíc je doplněn o vestavěný 3D akcelerační čip nejnovější generace. Tím zajistí zabezpečení vozidla a mimo standardních zón ochrany, sleduje otřesy, změnu náklonu a pohyb vozidla (takto vyvolá poplach při krádeži kol nebo odtahu vozidla).
Při poplachu hlásí na váš mobilní telefon narušení zóny voláním a zprávou SMS s polohou vozidla, houká siréna vozidla a blokuje start vozidla. Je možnost doplnit o přídavnou sirénu vně i uvnitř vozidla. Navíc ovladač s nejmodernějším šifrováním, hybridním inverzním LCD, jehož technologie umožňuje velice dobrou viditelnost jak na slunci, tak v noci. Toho dosahuje automatickou změnou kontrastu.
A nejlepší nakonec, Pandora Elite zahlásí poplach i v případě použití, velice oblíbených, rušiček GSM/GPS. Tím giganticky odolává profesionálním pokusům o krádež vozidla.

Telemetrie a poloha vozidla

Zobrazování informací o síle signálu, teplotě (interiér, exteriér, motor), napětí akumulátoru, hladině paliva, a ostatní, přímo na displeji vašeho mobilního telefonu a dálkových ovladačů. Vše přehledně v mobilní aplikaci a PC rozhraní. Systém obsahuje funkce spojené s polohou GPS. Bezproblémové pro využívání služby kniha jízd, historie pohybu vozidla, sledování spotřeby a pod. Přehledné informace a nastavení systémů vozidla na displeji mobilního telefonu vám zajistí to nejkomfortnější ovládání na cestách a rozhraní stolního PC zase v pohodlí domova nebo firmy. To vše online kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat a na jakoukoliv vzdálenost (je možnost sledovat pro firmy, flotily vozidel na PC rozhraní). Vždy máte přehled co se s vozidlem děje (zaparkováno, v pohybu, jeho rychlost, otevření dveří prostě na co si vzpomenete). To vše v jednom balení, není potřeba nic dokupovat.

Bypass imobilizéru

Pro funkci dálkového startu je nutné mít kopii klíče, pro čtení čipu imobilizéru. Pokud vozidlo dálkově startuje, potřebuje znát originál kód vašeho klíče k vozidlu. K montáži se vozidlo předává vždy se dvěma klíči. (jeden je použitý pro dálkový start v systému Pandora). Pro vozidla Honda, Renault / Dacia, Nissan, Mitsubishi a Mazda, umíme provést kopii kódu klíče při montáži. Tím ušetříte jeden klíč k vozidlu. Informujte se individuálně na možnosti montáže.

Ovládání nezávislého topení

Možnost ovládání nezávislých topení Webasto nebo Eberspaecher včetně dalších zařízení, které potřebujete ovládat na dálku.
Informujte se o možnostech připojení a ovládání přídavných zařízení ve vozidle. Neváhejte se zeptat.

Šifrovaná komunikace autorizace řidiče

Pomocí bezkontaktního identifikačního chipu, který máte u sebe, vozidlo pozná, že jste autorizovaný majitel a povolí start vozidla. Jedná se o volitelnou funkci, kterou doporučujeme používat. S vozidlem nelze odjet ani, pokud vám někdo ukradne nebo okopíruje originální klíče k vozidlu.

Osobní bezpečnost

Pandora Elite poskytuje osobní bezpečnostní opatření pro majitele. Pokud je váš život nebo zdraví v nebezpečí, stači stisknout tlačítko SOS na dálkovém ovladači a Pandora Elite pošle oznámení vašim blízkým a policii, doplněné o aktuální souřadnice vozidla.
Pandora také umí detekovat autonehodu vozidla a taktéž toto umí nahlásit pomocí nouzového volání a detekcí polohy.

Cena Pandora Elite

Závisí na typu, roku výroby a konfiguraci vozidla. Neváhejte si nechat zaslat nezávaznou nabídku na konkrétní vozidlo ZDE.

Montáž systému Pandora neporušuje záruku nového vozidla. Systémy Pandora mají veškeré homologace ministerstva dopravy a TUV.

Auto Topra se zabývá instalacemi dálkových startů více jak 15 let, zkušenosti jsou v těchto případech k nezaplacení. Svěřit nám své vozidlo na montáž je tím pádem logický krok. Naši pracovníci jsou neustále školeni na nové modely vozidel, tím zajišťujeme plnění všech standardů s novými technologiemi používaných v automobilovém průmyslu.

Není nic horšího, než když se někdo učí na vašem vozidle! Pro poptávku e-mailem prosím zašlete: typ a rok výroby vozidla (převodovka automat manuál) a telefonní kontakt na vás. Obratem vám zašleme možnosti dálkového startování pro vaše vozidlo. Instalace trvá zpravidla v rámci jednoho dne.

DOPLŇKY K DÁLKOVÝM STARTŮM PANDORA SMART:

GPS modul  (pro lokalizaci vozidla na mobilním telefonu) ZDARMA
RMD-8 relé s tep. snímačem (nutné pro blokaci motoru ZDARMA
BTR-101/RMH-01  (bezdrátové blokovací relé k blok mot. ZDARMA
Akustická siréna (+ 1ks navíc do interiéru vozidla)  399,-Kč
SIM Karta pro provoz on-line (pro on-line komunikaci) 200,-Kč
Bypass modul (pro čtení klíče při dálkovém startu) ZDARMA
DMS 100 2 zonový mikrovlnný detektor  (střežení int.) 1490,-Kč
Pandora WATCH luxusní hodinky s ovládáním vozidla 5990,-Kč