Pandora SMART

Z ovládání dálkového startu a přehledu informací o vozidle dělá taneční parket. Pandora Smart je moderní dálkový start pro vaše vozidlo s ovládáním pomocí aplikace vašeho mobilního GSM telefonu a originálního klíče k vozidlu. Kombinuje start, zabezpečení a podrobnou telemetrii vašeho vozidla. Vše přehledně v aplikaci mobilního telefonu (podporuje operační systémy android, apple  iOS). Bezdrátové dálkové ovladače také mohou být použity na autorizaci řidiče, či ovládání systému. Nejpoužívanější varianta do vozidel, kde chcete startovat na dálku, ať už jste kdekoli a zároveň mít absolutní přehled co se děje s vozidlem. To vše pomocí telefonu, který máte pořád u sebe. Rozmazlí vás svým komfortem a vzbudí nadšení svou precizností. Zkrátka jednoduché a uživatelsky velice návykové.

Dálkový start a kontrola

Možnost dálkového startu motoru pro vyhřátí, či vychlazení interiéru vozu je pomocí mobilního telefonu velice snadné. Aplikace zdarma umí zajistit nastavení, přehled a kontrolu nad vaším vozidlem. Jeden klik a vaše vozidlo, ať už je kdekoli startuje na povel. Pokud vás zajímá telemetrie vozidla jako například teplota motoru, venkovní a vnitřní teplota, obsah paliva v nádrži a další informace, bude vás naše aplikace jednoznačně zajímat. Dále nastavení podmínek startu jako například v určitý čas, pod určitou venkovní teplotu, při poklesu napětí v akumulátoru apod. Doporučujeme stáhnutí dema aplikace. Veškeré funkce z telemetrie závisí na datové sběrnici vašeho vozidla.

Úplné zabezpečení

Vestavěný alarm chrání jak plášťovou ochranu vozidla (dveře, kapota, zavazadlový prostor), navíc je doplněn o vestavěný 3D akcelerační čip nejnovější generace, který zajistí systému kromě standardních zón ochrany sledovat otřesy, změnu náklonu a pohybu vozidla. (takto vyvolá poplach při krádeži kol nebo odtahu vozidla). Při poplachu hlásí na váš mobilní telefon narušení zóny voláním a zprávou SMS s polohou vozidla, houká siréna vozidla a blokuje start vozidla. Je možnost doplnit o externí sirénu vně i uvnitř vozidla. Součástí alarmu je imobilizační okruh.

Telemetrie a poloha vozidla

Zobrazování informací o síle signálu, teplotě (interiér, exteriér, motor), napětí akumulátoru, hladině paliva, a dalšího přímo na displeji vašeho mobilního telefonu. Vše přehledně v mobilní aplikaci. Systém lze rozšířit o informace s polohou GPS (volitelná funkce). Potřebné pro využívání služby kniha jízd, historie pohybu vozidla. Přehledné informace a nastavení systémů vozidla na displeji mobilního telefonu vám zajistí to nejkomfortnější ovládání. To vše online kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat a na jakoukoliv vzdálenost (je možnost sledovat pro firmy flotily vozidel na PC rozhraní). Vaše vozidlo může mít v aplikaci až 3 uživatelé. Vždy máte přehled co se s vozidlem děje (zaparkováno, v pohybu, jeho rychlost, otevření dveří prostě na co si vzpomenete).

Bypass imobilizéru

Pro funkci dálkového startu je nutné mít kopii klíče, pro čtení čipu imobilizéru. Pokud vozidlo dálkově startuje, potřebuje znát originál kod vašeho klíče k vozidlu. K montáži se vozidlo předává vždy se dvěma klíči (jeden je použitý pro dálkový start).

Ovládání nezávislého topení

Možnost ovládání nezávislých topení Webasto nebo Eberspaecher včetně dalších zařízení , které potřebujete ovládat na dálku. Informujte se o možnostech připojení a ovládání přídavných zařízení ve vozidle. Neváhejte se zeptat.

Šifrovaná komunikace autorizace řidiče

Pomocí bezkontaktního identifikačního chipu, který máte u sebe, vozidlo pozná, že jste autorizovaný majitel a povolí start vozidla. Jedná se o volitelnou funkci, kterou doporučujeme používat. S vozidlem nelze odjet ani, pokud vám někdo ukradne nebo okopíruje originální klíče k vozidlu.

Cena Pandora Smart
Závisí na typu, roku výroby a konfiguraci vozidla. Neváhejte si nechat zaslat nezávaznou nabídku na konkrétní vozidlo ZDE.

Montáž systému neporušuje záruku nového vozidla. Systémy mají veškeré homologace ministerstva dopravy a TUV.

Pro poptávku e-mailem prosím zašlete: typ a rok výroby vozidla (převodovka automat manuál) a telefonní kontakt na vás. Obratem vám zašleme možnosti dálkového startování pro vaše vozidlo. Instalace trvá zpravidla v rámci jednoho dne.

DOPLŇKY K DÁLKOVÝM STARTŮM PANDORA SMART:

GPS modul  (pro lokalizaci vozidla na mobilním telefonu)……1590,-Kč
RMD-8 relé s tep. snímačem (pro startování  motoru)…..……1890,-Kč
BTR-101/RMH-01  (bezdrátové blokovací relé k blok mot.….2290,-Kč
Akustická magnetodynamická siréna (vnější nebo interiér)…299,-Kč
SIM Karta pro provoz on-line     (pro on-line komunikaci).……200,-Kč
Bypass modul             (pro čtení klíče při dálkovém startu)…….490,-Kč
DMS 100    2 zonový mikrovlnný detektor   (střežení int.)….1490,-Kč
Pandora WATCH       luxusní hodinky s ovládáním vozidla…..5990,-Kč