PANDORA a nakupování na internetu má, bohužel, zásadní rizika

Zabezpečení vozidel, instalací dálkových startů a instalací autodoplňků se věnujeme již od roku 1994. Za tu dobu umíme sami posoudit, jaký progres tento obor zaznamenal. Jistě si pamatujete, jak vypadala vozidla před dvaceti lety a jak vypadají dnes. Automobilový průmysl jednoduše urazil obrovský kus cesty jak po stránce designu, materiálů v interiérech tak i ze strany elektroniky a její složitosti. Sami jsme před dvaceti lety začínali jako nadšenci, hledající řešení doslova bez jakéhokoliv školení. To je dnes už nepředstavitelné. Velkou část našeho času trávíme na školeních, právě proto, abychom dali vaším vozidlům tu nejlepší péči nejen při de- a montáži, ale i perfektně bezchybné provedené elektromontáži.

Víme, že naši zákazníci se rádi rozhodují a zjišťují si informace přes internetové stránky, proto jsme tomuto věnovali náležitou pozornost i při tvorbě webu dalkovystart.cz

Je to moderní, je to pohodlné, je to laciné a je to in. Řeč je samozřejmě o e-shopech, na kterých nakupujeme už snad všichni. Zde jsme ale zůstali jako opaření. Patří montáže dálkového startu do vozidel na e-shop?

Jakmile se někde mluví o nakupování po internetu, my druhým dechem zmíníme i rizika takového počínání. Zkusím tedy definovat proč NE a v krátkosti vysvětlím několik logických úskalí i základní problémy nákupu dálkového startu na internetu.

Dálkový start vozidla to není TV nebo mobilní telefon, který vybalíte doma z krabice a můžete začít používat. Koupě dálkového stratu je pouze jedna část, ta druhá nejvíce podstatná je, KDO VÁM JI DO VOZIDLA NAINSTALUJE.

Zjistili jsme, že nákupem na e-shopu vlastně ani nevíte, kdo to bude, seznam dílen dostanete, až nakoupíte. Předem jen víte, jestli je dílna v Praze nebo Brně a tak podobně.

Další čemu nerozumíme, je cena montáže. Naprosto jiná je cena instalace u Škody Fabia a BMW X6. I laik vidí v těchto vozidlech rozdíl ve složitosti a i rozpis komponent je naprosto jiný. Dálkové starty jsou totiž opravdu vysoká škola v tomto oboru a nemůže je instalovat každý, bez pardonu je to tak.

OPRAVDU VARUJEME PŘED TÍMTO PŘÍSTUPEM.
Dálkový start je individuální záležitost. Musí se kalkulovat nejen typ, ale i výbava vozidla. Nehledě na to, že systém se vždy snažíme přizpůsobit potřebám zákazníka, tedy Vám.

Odpověděli jsme tedy na nízkou cenu zařízení na jednom českém e shopu a dozvěděli se, že najednou výsledná cena vzrostla o více než 100% a navíc konfigurace komponent, která byla E-shopem deklarovaná by rozhodně nestačila k zdárnému dokončení instalace. To jsou alarmující  zjištění. Tady se opět prokazuje,…..že zkušenosti jsou k nezaplacení! Člověk, který od stolu provozuje E-shop, totiž nemá s problematikou montáží žádné zkušenosti.

Na co bychom dále chtěli upozornit je REKLAMACE.

Zde vypovídá zkušenost od zákazníka, který takový nákup využil a ocitl se v začarovaném kruhu.

V e-shopu nakupujete od jednoho subjektu (firmy) materiál a jiný subjekt (firma) vám provede instalaci.

Potíž byla v tom, že při reklamaci se človíček, který instaloval, vymlouval na firmu, která prodala a obráceně, e-shop vinil z reklamace špatnou instalaci.
Opravdu si stále myslíte, že nákupem na e-shopu lze v tomto případě vydělat a stojí ušetřením 2 tisíc, riskovat takové obavy? Není nic horšího než, když se kdokoliv učí na vašich vozidlech, věřte nám nestojí za to zjišťovat, kdo může za chyby.

S námi se jednoduše těmto rizikům vyhnete. Zodpovídáme za perfektní stav a funkčnost produktu ve vašem vozidle a v případě závady, vše řešíme napřímo s výrobcem.