Co vše PANDORA umí a dovede

Vychutnejte si svou ranní kávu a potom rovnou do vašeho vozidla, které na vás čeká s příjemnou teplotou v interiéru, ať už je venku jakákoliv minusová teplota nebo nesnesitelné horko! Navíc motor připravený s provozní teplotou k okamžitému odjezdu. Je to sen nebo realita?!
S Pandora dálkovým startem si na tento komfort hodně rychle zvyknete.
Všechny potřeby řidiče jsou s Pandora dálkovým startem vozidla hračkou. Jako řidič si pohodlně ovládáte teplotu interiéru vozidla z pohodlí vašeho domova, třeba od jídelního stolu a to pomocí jakéhokoliv zařízení z telefonu, notebooku, Pandora klíčenek nebo chytrých hodinek. Vaše vozidlo s dálkovým startem Pandora čeká venku na vaše příkazy. Už žádné škrabání oken od námrazy, nesnesitelného horka, čekání na zahřátí motoru. Vše je přizpůsobeno vašim potřebám, cítit se při řízení komfortněji a příjemně. A abych nezapomněl, navíc je auto s Pandorou zabezpečeno proti odcizení, včetně sledování vozidla kdekoliv vás napadne. To je praktické nejen proti nenechavcům, ale hodí se i třeba, když někomu vozidlo jen svěříte. Jezdí vám kamarád s půjčeným autíčkem jako blázen, účtují vám v servise opravdu 5 hodin práce nebo vidíte v telefonu, že bylo na dílně pouze něco přes hodinu? Věřte,  že na dálkový start se velice rychle zvyká.
Další informace jak je Pandora přizpůsobivá najdete v článcích a videoreportážích naši galerie.
Neváhejte si napsat o nezávaznou poptávku. Pandora dálkový start je modulární systém, řešení je jak pro nenáročné zákazníky preferující zejména cenu tak po komfortní provedení pro luxusní vozidla a samozřejmě i něco mezi. Vždyť kvalita/cena je dost často přesně to co hledáme.